Elektroniczny Weekend tuż tuż..

Już po raz siódmy na deskach Amfiteatru Letniego w Parku Miejskim w Mogilnie odbędzie się „Elektroniczny Weekend”. Tegoroczna edycja do dwa koncerty 25 sierpnia od godziny 21:00. W tym roku zaprezentują się Marek Kwiatkowski i duet Jarosław Danielski (JDan Project) i Michał Jurczyk (Blindmachine).

Marek Kwiatkowski – kompozytor muzyki elektronicznej i elektroakustycznej z Mogilna, na co dzień nauczyciel w pobliskim Zespole Szkół, informatyk i komputerowiec, ale również radiowiec i właściciel radia internetowego EL-Stacja. Członek Polskiego Stowarzyszenia Muzyki Elektroakustycznej PSeME, poszukiwacz dźwięku i zapalony miłośnik nagrywania wszystkiego co może zostać wykorzystane, przerobione na źródło barwy brzmienia. Autor kilku albumów studyjnych będących wynikiem pracy nad połączeniem muzyki elektronicznej z dźwiękami, które pozyskuje i przerabia po swojemu.

Jdan Project: Jarosław Danielski z Legnicy, kompozytor muzyki elektronicznej. Jest również informatykiem, programistą, studentem Tai-Chi oraz wielbicielem windsurfingu i kitesurfingu, zajmuje się też przygotowywaniem tożsamości wizualnej dla firm różnej wielkości na całym świecie.

Blindmachine: Michał Jurczyk z Kuźni Raciborskiej, kompozytor muzyki elektronicznej, entuzjasta gałek analogowych syntezatorów, poszukiwacz najlepszych sekwencji i dobrej historii w el-muzyce, również redaktor radiowy, miłośnik górskich wycieczek i długich tras rowerowych na tandemie. Mimo losowych przeciwności i utrudnień, jako osoba niewidoma radzi sobie wyśmienicie. Uwielbia klasyczną muzykę elektroniczną szkoły berlińskiej i to w tym gatunku właśnie Michał czuje się najlepiej.

Patronatem honorowym imprezy jest od samego jej początku Burmistrz Mogilna, Pan Leszek Duszyński. Organizatorami imprezy są radio EL-Stacja i Mogileński Dom Kultury. Patronat strategiczny imprezy to GAS Storage Poland. Patronat medialny imprezy sprawują EL-Stacja.pl, MOOZA.pl, Mogilno.in, CMG24.pl.

Plakat_EW_2018_na potrzeby www

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s